All 2019 programme

Red Room

Sol Picó - Susanna Barranco

  • Lo que arde

    Oliver Laxe

    Girona, October 8th

    Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça)

    Finished show

  • Love me not

    Lluís Miñarro

    Girona, October 15th

    Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça)

    Finished show

  • Els diners, el desig, els drets

    Marta Galán Sala

    Girona, October 18th to 20th

    Sala La Planeta

    Finished show

  • An Elephant Sitting Still

    Hu Bo

    Girona, October 23rd

    Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça)

    Finished show

  • Livalone

    Francesc Cuéllar - Alejandro Curiel

    Girona, October 24th

    Sala polivalent La Mercè s/n

    Finished show

  • Tula

    Lagartijas tiradas al sol

    Girona, October 26th

    Sala La Planeta

    Finished show

  • Suite TOC núm. 6

    Les Impuxibles - Judith Pujol - María Velasco

    Salt, October 26th

    El Canal

    Finished show

  • Porn is on

    Marina Rodríguez

    Girona, November 7th and 8th

    Sala La Planeta

    Finished show

  • Sopro

    Tiago Rodrigues

    Salt, November 8th and 9th

    El Canal

    Finished show

  • La defensa alien

    Jordi Duran i Roldós

    Girona, November 9th

    Casino de Girona

    Finished show

  • M.A.R. Un discurso plástico a través del espacio

    Andrea Díaz Reboredo

    Girona, November 10th

    Sala La Planeta

    Finished show

  • Liberté

    Albert Serra

    Girona, November 12th

    Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça)

    Finished show

  • Europa Bull

    Jordi Oriol - Indi Gest

    Salt, November 15th

    El Canal

    Finished show

  • El amor brujo

    Manuel de Falla - Israel Galván

    Girona, November 15th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • Ultraorbism

    Marcel·lí Antúnez

    Banyoles, November 16th

    La Factoria d'Arts Escèniques de Banyoles

    Finished show

  • En lo alto para siempre. Basat en ‘Entrevistes breus amb homes repulsius’ de David Foster Wallace

    Juan Navarro - Gonzalo Cunill

    Girona, November 15th and 16th

    Sala La Planeta

    Finished show

  • Incurables

    Pere Faura - Diürna & Desilence

    Girona, November 22nd

    Sala La Planeta

    Finished show

  • Dimonis

    cabosanroque

    Girona, November 13th to 24th

    Teatre Municipal de Girona (Saló de descans)

    Finished show

  • Retrospective

    Jérôme Bel

    Girona, November 23rd

    Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça)

    Finished show

  • La melancolía del turista

    Shaday Larios - Jomi Oligor

    Girona, November 19th to 24th

    Sala polivalent La Mercè s/n

    Finished show

  • O agora que demora (The lingering now)

    Christiane Jatahy

    Salt, November 22th and 23th

    El Canal

    Finished show

  • Una costilla sobre la mesa. Madre

    Angélica Liddell

    Girona, November 23th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • KULTUR

    El Conde de Torrefiel

    Girona, November 22th to 24th

    La Mercè s/n

    Finished show

  • Manel

    Nuevo álbum

    Salt, 29 de noviembre

    La Mirona

    Finished show

  • Love

    Escenaris Especials - Clàudia Cedó

    Salt, November 30th

    El Canal

    Finished show