Programación

Sucia Bàrbara Mestanza 05 Dic Sala La Planeta Espectacle finalitzat
Pedro Páramo Mario Gas - Pau Miró 05 Dic Teatre Municipal de Girona Espectacle finalitzat
Història d’un senglar (o alguna cosa de Ricard) Gabriel Calderón - Joan Carreras 05 Dic Teatre de Salt Espectacle finalitzat
Josep Aurel 01 Dic Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça) Espectacle finalitzat
Prostitución Andrés Lima - Carmen Machi - Nathalie Poza - Carolina Yuste 01 Dic Teatre Municipal de Girona Espectacle finalitzat
Ivan Benet: Informe per a una Acadèmia Franz Kafka 29 Nov Programació a distància Espectacle finalitzat
Tiburón Lagartijas tiradas al sol 29 Nov Sala La Planeta Espectacle finalitzat
53 diumenges Cesc Gay - Pere Arquillué 29 Nov Teatre Municipal de Girona Espectacle finalitzat
Encara hi ha algú al bosc Joan Arqué - Anna Maria Ricart 27 Nov Teatre de Salt Espectacle finalitzat
Antigone in Molenbeek + Tiresias Guy Cassiers - Toneelhuis Del 12 Nov al 26 Nov Programació a distància Espectacle finalitzat
Pleasant Island Silke Huysmans - Hannes Dereere Del 08 Nov al 25 Nov Programació a distància Espectacle finalitzat
Josep Pedrals: És un dir Josep Pedrals 25 Nov Programació a distància Espectacle finalitzat
Encara hi ha algú al bosc (documental) Erol Ileri Llordella i Teresa Turiera-Puigbò 25 Nov Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça) Espectacle finalitzat
Anna Alarcón: Psicosis de las 4.48 Sarah Kane 24 Nov Programació a distància Espectacle finalitzat
Vania en la calle 42 Louis Malle 24 Nov Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça) Espectacle finalitzat
Il Terzo Reich El Canal Espectacle finalitzat
La consagración de la primavera Israel Galván - Sylvie Courvoisier Teatre Municipal de Girona Espectacle finalitzat
Compartir ubicació Cristina Clemente - Marc Angelet - Meritxell Yanes - David Planas 19 Nov Programació a distància Espectacle finalitzat
La gavina (Palafrugell) Àlex Rigola Teatre Municipal de Palafrugell Espectacle finalitzat
Fairfly La Calòrica - Joan yago Teatre de Salt Espectacle finalitzat
Projecte Olympus. Volum 1: Prometeu (Prometheus) Agrupación Señor Serrano 14 Nov Programació a distància Espectacle finalitzat
Testimoni de guerra Pau Carrió - Laura Aubert - Pol López Teatre de Salt Espectacle finalitzat
El público Mariano Pensotti Del 26 Oct al 08 Nov Programació a distància Espectacle finalitzat
La lluna en un pot (un espectacle incomprès) La petita malumaluga El Canal Espectacle finalitzat
Els gossos Nelson Valente - Mercè Aránega Teatre de Salt Espectacle finalitzat
La first casi blind date Francesc Cuéllar 05 Nov Programació a distància Espectacle finalitzat
Eva contra Eva (Girona) Pau Miró - Sílvia Munt - Emma Vilarasau 29 Oct Teatre Municipal de Girona Espectacle finalitzat
Al Fondo Riela (Lo otro del Uno) Rocío Molina 25 Oct El Canal Espectacle finalitzat
Els Brugarol (Salt) Ramon Madaula - Mònica Bofill 25 Oct Teatre de Salt Espectacle finalitzat
Poeta de guàrdia Maria Cabrera - Andreu Gomila - Josep Pedrals - Martí Sales 24 Oct Programació a distància Espectacle finalitzat
Una galaxia de luciérnagas Aina Tur - Anna Alarcón 23 Oct Teatre de Salt Espectacle finalitzat
Girant per Sant Antoni Pere Alberó 22 Oct Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça) Espectacle finalitzat
Jordi Oriol: La caiguda de l’H Jordi Oriol (a partir de William Shakespeare) 21 Oct Programació a distància Espectacle finalitzat
Acorar Toni Gomila 18 Oct Teatre de Salt Espectacle finalitzat
Alma y palabra: San Juan de la Cruz Lluís Homar - Adriana Ozores- Emili Brugalla 18 Oct Teatre Municipal de Girona Espectacle finalitzat
Serà el nostre secret Daniela Feixas - Marta Montiel - Elies Barberà 18 Oct Sala La Planeta Espectacle finalitzat
La gavina (Girona/Salt) Àlex Rigola 17 Oct – 18 Oct El Canal Espectacle finalitzat
Els Brugarol (Palafrugell) Ramon Madaula - Mònica Bofill 16 Oct TEATRE DE PALAFRUGELL Espectacle finalitzat
Lluís Soler: Sofregit poètic Varios poetas catalanes 15 Oct Programació a distància Espectacle finalitzat
A este lado del mundo David Trueba 15 Oct Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça) Espectacle finalitzat
Actrius Ventura Pons 13 Oct Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça) Espectacle finalitzat
La gioia (La joia) Pippo Delbono 12 Oct Teatre Municipal de Girona Espectacle finalitzat
Una nit amb el Mag Lari Mag Lari 11 Oct Teatre de Salt Espectacle finalitzat
Els subornats La Ruta 40 - Lluïsa Cunillé - Lurdes Barba 10 Oct Teatre de Salt Espectacle finalitzat
Jaleiu Guillem Albà & La Marabunta 09 Oct Teatre Municipal de Girona Espectacle finalitzat
Irene Escolar: Leyendo Lorca Federico García Lorca 08 Oct Programació a distància Espectacle finalitzat
Bouvetøya (la necessitat d’una illa) Julio Manrique - Ivan Benet - Cristina Genebat - Sergi Pompermayer 07 Oct Teatre Municipal de Girona Espectacle finalitzat