Programme

Sucia Bàrbara Mestanza 05 Dec Sala La Planeta Show ended
Pedro Páramo Mario Gas - Pau Miró 05 Dec Teatre Municipal de Girona Show ended
Història d’un senglar (o alguna cosa de Ricard) Gabriel Calderón - Joan Carreras 05 Dec Teatre de Salt Show ended
Josep Aurel 01 Dec Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça) Show ended
Prostitución Andrés Lima - Carmen Machi - Nathalie Poza - Carolina Yuste 01 Dec Teatre Municipal de Girona Show ended
Ivan Benet: Informe per a una Acadèmia Franz Kafka 29 Nov Programació a distància Show ended
Tiburón Lagartijas tiradas al sol 29 Nov Sala La Planeta Show ended
53 diumenges Cesc Gay - Pere Arquillué 29 Nov Teatre Municipal de Girona Show ended
Encara hi ha algú al bosc Joan Arqué - Anna Maria Ricart 27 Nov Teatre de Salt Show ended
Antigone in Molenbeek + Tiresias Guy Cassiers - Toneelhuis Del 12 Nov al 26 Nov Programació a distància Show ended
Pleasant Island Silke Huysmans - Hannes Dereere Del 08 Nov al 25 Nov Programació a distància Show ended
Josep Pedrals: És un dir Josep Pedrals 25 Nov Programació a distància Show ended
Encara hi ha algú al bosc (documental) Erol Ileri Llordella and Teresa Turiera-Puigbò 25 Nov Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça) Show ended
Anna Alarcón: Psicosis de las 4.48 Sarah Kane 24 Nov Programació a distància Show ended
Vania en la calle 42 Louis Malle 24 Nov Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça) Show ended
Il Terzo Reich Romeo Castellucci El Canal Show ended
La consagración de la primavera Israel Galván - Sylvie Courvoisier Teatre Municipal de Girona Show ended
Compartir ubicació Cristina Clemente – Marc Angelet – Meritxell Yanes – David Planas 19 Nov Programació a distància Show ended
Fairfly La Calòrica - Joan Yago Teatre de Salt Show ended
La gavina (Palafrugell) Àlex Rigola Teatre Municipal de Palafrugell Show ended
Projecte Olympus. Volum 1: Prometeu (Prometheus) Agrupación Señor Serrano 14 Nov Programació a distància Show ended
Testimoni de guerra Pau Carrió - Laura Aubert - Pol López Teatre de Salt Show ended
El público Mariano Pensotti Del 26 Oct al 08 Nov Programació a distància Show ended
La lluna en un pot (un espectacle incomprès) La petita malumaluga El Canal Show ended
Els gossos Nelson Valente - Mercè Aránega Teatre de Salt Show ended
La first casi blind date Francesc Cuéllar 05 Nov Programació a distància Show ended
Postfunció · Turba / Mos Maiorum Després de la funció, queda't a conèixer la companyia i a parlar de la funció 30 Oct El Canal Show ended
Eva contra Eva (Girona) Pau Miró - Sílvia Munt - Emma Vilarasau 29 Oct Teatre Municipal de Girona Show ended
Al Fondo Riela (Lo otro del Uno) Rocío Molina 25 Oct El Canal Show ended
Els Brugarol (Salt) Ramon Madaula - Mònica Bofill 25 Oct Teatre de Salt Show ended
Poeta de guàrdia Maria Cabrera - Andreu Gomila - Josep Pedrals - Martí Sales 24 Oct Programació a distància Show ended
Postfunció · Una galaxia de luciérnagas · Aina Tur / Anna Alarcón Després de la funció, queda't a parlar amb la companyia sobre què t'ha semblat l'espectacle 23 Oct Teatre de Salt Show ended
Una galaxia de luciérnagas Aina Tur - Anna Alarcón 23 Oct Teatre de Salt Show ended
Girant per Sant Antoni Pere Alberó 22 Oct Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça) Show ended
Jordi Oriol: La caiguda de l’H Jordi Oriol (based on William Shakespeare) 21 Oct Programació a distància Show ended
Postfunció · Alma y palabra: San Juan de la Cruz · Lluís Homar i Adriana Ozores Després de la funció vine a conèixer Lluís Homar i Adriana Ozores i a dir-nos què t'ha semblat. 18 Oct Teatre Municipal de Girona (Saló de descans) Show ended
Acorar Toni Gomila 18 Oct Teatre de Salt Show ended
Alma y palabra: San Juan de la Cruz Lluís Homar - Adriana Ozores - Emili Brugalla 18 Oct Teatre Municipal de Girona Show ended
Serà el nostre secret Daniela Feixas - Marta Montiel - Elies Barberà 18 Oct Sala La Planeta Show ended
La gavina (Girona/Salt) Àlex Rigola 17 Oct – 18 Oct El Canal Show ended
Els Brugarol (Palafrugell) Ramon Madaula - Mònica Bofill 16 Oct TEATRE DE PALAFRUGELL Show ended
Lluís Soler: Sofregit poètic Various authors 15 Oct Programació a distància Show ended
A este lado del mundo David Trueba 15 Oct Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça) Show ended
Actrius Ventura Pons 13 Oct Sala Truffaut (Cinemes Albéniz Plaça) Show ended
La gioia (La joia) Pippo Delbono 12 Oct Teatre Municipal de Girona Show ended
Una nit amb el Mag Lari Mag Lari 11 Oct Teatre de Salt Show ended
Els subornats La Ruta 40 - Lluïsa Cunillé - Lurdes Barba 10 Oct Teatre de Salt Show ended
Jaleiu Guillem Albà & La Marabunta 09 Oct Teatre Municipal de Girona Show ended
Irene Escolar: Leyendo Lorca Federico García Lorca 08 Oct Programació a distància Show ended
Bouvetøya (la necessitat d’una illa) Julio Manrique - Ivan Benet - Cristina Genebat - Sergi Pompermayer 07 Oct Teatre Municipal de Girona Show ended