Tota la programació 2019

IX Torneig de Dramatúrgia

Marc González de la Varga - Laura Gost - Alejo Levis - Daniel J. Meyer - Concha Milla - Sílvia Navarro - Adrián Novella - Alícia Serrat

Joan Dausà

Ara som gegants

Casa de nines, vint anys després (Torroella de Montgrí)

Sílvia Munt - Emma Vilarasau

El Petit de Cal Eril

Energia fosca

Romancero gitano

Federico García Lorca - Lluís Pasqual - Núria Espert

A Casa. El monòleg de 'Homebody/Kabul'

Tony Kushner - Mario Gas

Una gossa en un descampat

Clàudia Cedó - Sergi Belbel

Manel

Presentació del nou disc

La partida d'escacs (Palafrugell)

Stefan Zweig - Iván Morales – Jordi Bosch

CredoinunsolODIO

Stefano Massini - Rosa Maria Sardà

Retour à Reims (Retorn a Reims)

Didier Eribon - Thomas Ostermeier

La tendresa (Sant Feliu de Guíxols)

Alfredo Sanzol - Dagoll Dagom - T de Teatre

  • HITS

    Tricicle

    Girona, del 10 al 13 d'octubre

    Auditori de Girona

    Espectacle finalitzat

  • La partida d'escacs (Sant Feliu de Guíxols)

    Stefan Zweig - Iván Morales – Jordi Bosch

    Sant Feliu de Guíxols, 12 d'octubre

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Espectacle finalitzat

  • Measure for Measure (Mesura per mesura)

    Royal Shakespeare Company

    Girona, 11 i 12 d'octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectacle finalitzat

  • La tendresa (Palafrugell)

    Alfredo Sanzol - Dagoll Dagom - T de Teatre

    Palafrugell, 13 d'octubre

    Teatre de Palafrugell

    Espectacle finalitzat

  • La tendresa (Palafrugell)

    Dagoll Dagom - T de Teatre

    Palafrugell, 13 d'octubre

    Teatre de Palafrugell

    Espectacle finalitzat

  • Judit Neddermann

    Nua

    Girona, 17 d'octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectacle finalitzat

  • Casa de nines, 20 anys després (Girona)

    Sílvia Munt - Emma Vilarasau

    Girona, 19 d'octubre

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Espectacle finalitzat

  • Non Solum

    Sergi López - Jorge Picó

    Salt, 19 d'octubre

    Teatre de Salt

    Espectacle finalitzat

  • Que bèstia!

    Tortell Poltrona

    Girona, 20 d'octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectacle finalitzat

  • La partida d'escacs (Girona)

    Stefan Zweig - Iván Morales – Jordi Bosch

    Girona, 26 d'octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectacle finalitzat

  • Nenes i nens

    Dennis Kelly - Joel Joan - Anna Sahun

    Salt, 26 d'octubre

    Teatre de Salt

    Espectacle finalitzat

  • La tendresa (Torroella de Montgrí)

    Alfredo Sanzol - Dagoll Dagom - T de Teatre

    Torroella de Montgrí, 27 d'octubre

    Auditori Teatre Espai Ter

    Espectacle finalitzat

  • Omara Portuondo

    Omara es Cuba – El Último Beso

    Girona, 28 d'octubre

    Auditori de Girona

    Espectacle finalitzat

  • Jerusalem

    Jez Butterworth - Julio Manrique

    Girona, 28 i 29 d'octubre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectacle finalitzat

  • Amaia

    Pero No Pasa Nada

    Girona, 31 d'octubre

    Auditori de Girona

    Espectacle finalitzat

  • Casa de nines, 20 anys després (Sant Feliu de Guíxols)

    Sílvia Munt - Emma Vilarasau

    Sant Feliu de Guíxols, 2 de novembre

    Teatre Auditori Narcís Masferrer

    Espectacle finalitzat

  • Birkin / Gainsbourg

    Symphonie Intime

    Girona, 9 de novembre

    Auditori de Girona

    Espectacle finalitzat

  • La tendresa (Girona)

    Alfredo Sanzol - Dagoll Dagom - T de Teatre

    Girona, 8 i 9 de novembre

    Teatre Municipal de Girona

    Espectacle finalitzat

  • Paradisos Oceànics

    Aurora Bertrana - Mònica Bofill - Mercè Arànega - Paula Blanco

    Salt, 10 de novembre

    Teatre de Salt

    Espectacle finalitzat