L'equip

Direcció
Director artístic del Festival: Salvador Sunyer
Director de produccions: Josep Domènech
Gerent: Marta Montalban

Programació
Adjunt de direcció artística: Narcís Puig
Adjunt de programació musical: Xavier Masó

Producció i tècnica
Cap de producció del Festival: Sarah Agustí
Adjunta de producció: Laura Pujol
Cap tècnic: Xavier Masó
Adjunta de direcció de produccions: Clàudia Flores
Ajudant de producció: Bernat Grau
Cap d’informàtica: Joan M. Sans
Assistent de producció: Carles Vidal
Assistent de vestuari: Carme Puigdevall
Coordinació de sobretitulació: Carlota Gurt
Tècnics del Festival: Carles Comas, David Danés, Enric Potrony,
Toni Pujol, Carles Varela, Xicu Vilanova i Carles Xirgu

Comunicació, màrqueting i públics
Cap de comunicació i públics: Albert Olivas
Continguts i publicacions: Irene Pujadas
Màrqueting i xarxes socials: Carles Turon, Xevi Sañé i Sílvia Plaza
Públics: Mariona Gómez i Marina Laboreo
Mecenatge i patrocinis: Xavier Eusebio
Relacions institucionals: Christian Busquets
Premsa: Eugènia Berga / Marc Gall i Neus Masferrer (Comedianet)
Estudiants en pràctiques: Iria Regueiro

A Tempo – Arts i formació
Coordinador: Alejandro Santaflorentina
Producció i comunicació: Lily Garreta
Continguts formatius: Marcela Otárola

Tiqueting i sales
Cap de tiqueting: Eva Reina
Adjunta de tiqueting: Laura Fernández
Assistent de tiqueting: Àlex Meyer
Personal de sala i taquilla: Berta Escudero, Tània Viñas, Jordi Dispès, Juli Sanjuan, Magalí Tarrida, Arnau Rodríguez-Roda, Àlex Meyer i Marta Colell

Administració i comptabilitat
Cap d’administració: Mariona Fuentes
Comptabilitat: Isabel Teixidor, David García i Xavier Vilaseca

Voluntaris
Coordinació voluntaris: Marta Angelats
Voluntaris: Albert Rabujent Castañé, Aliou Diallo, Anna Besalú Reverter, Antoni Pérez Yuste, Antònia Vilaplana Moreno, Ariadna Casadevall, Conxi Beser Fabon, Cybele Buffile, Desirée Oñate Ortega, Eudald Pagès Alsina, Eva Robles Palomer, Francina Recio Lineros, Imma Burrell Palomer, Joana Zambrana Martinez, Jordi Güell i Figa, Josefina Guillén Sànchez, Judit Birosta Massoni, Júlia Sanchez-Ossorio Tresserra, Laia Casamitjana i Espuña, Loles Caparrós Gómez, Marc Carreras Coderch, Maria Arxer Fàbrega, María José Martín Romero, Maria Lluisa Riera Ros, Marta Baserba Muñoz, Mireia Clemente González Cabrera, Pilar Teixidor Carreras i Silvia Nuño Bou

Teatre de Salt
Cap tècnic: David Danés
Tècnic: Xicu Vilanova
Personal de sala i taquilla: Berta Escudero, Tània Viñas, Jordi Dispès, Juli Sanjuan, Magalí Tarrida, Àlex Meyer, Arnau Rodríguez-Roda i Marta Colell

El Canal
Cap tècnic: Xavier Llobet
Tècnics: Pep Arumí, Daniel Fortià, Manel Palahí
Personal de sala i taquilla: Berta Escudero, Tània Viñas, Jordi Dispès, Juli Sanjuan, Magalí Tarrida, Àlex Meyer, Arnau Rodríguez-Roda i Marta Colell

Teatre Municipal de Girona
Direcció: Jep Sánchez
Comunicació: Rafel Sánchez
Administració: Anna Sureda
Equip tècnic: Jordi de la Torre (cap tècnic), Cesc Barrachina, Jordi Ros, David Costa i Lluís Torner
Personal de sala i taquilles: Susana Hernández (cap de sala). Carme Goy i Montse Alsina (taquilla)

Sala La Planeta
Direcció: Pere Puig
Direcció artística: Pere Puig
Producció: Anna Carina Ribas
Comunicació: Jordi Subirà
Administració: Mª. Àngels Buisac
Equip tècnic: Lluís Robirola (cap tècnic) i Pau Costa (tècnic)
Personal de sala i taquilles: Jordi Subirà (cap de sala), Mª. Àngels Buisac (taquilla) i Dolors Gimeno (bar).

Auditori-Palau de Congresos
Direcció artística: Víctor Garcia de Gomar (clàssica) i Natxo Morera de la Vall (moderna)
Producció: Sole Hernández
Comunicació: Natàlia Sánchez
Administració: Cristina Cáceres
Equip tècnic: Jordi Tarrida
Taquilla: Nerea Cudinach i Sònia López

La Mirona
Direcció: Quim Marcé
Direcció artística: Quim Marcé
Producció: Sergi Corpas
Comunicació: Pitu Masdevall
Administració: Eli Hueltes
Equip tècnic: Sergi Corpas i Dani Comadevall

Teatre de Bescanó
Direcció i direcció artística: Quim Marcé
Producció i coordinació tècnica: Dani Comadevall

Factoria d’arts escèniques de Banyoles
Direcció, direcció artística i producció: Íngrid Calpe
Tècnica de Cultura de l’Ajuntament de Banyoles: Íngrid Calpe
Comunicació: Eva Coll
Administració: Jordina Marco
Equip tècnic: Marc Paneque (cap tècnic). Punt de Fuga
Personal de sala i taquilles: Anna del Barrio (cap de sala i taquilles). Punt de Fuga

Cinema Truffaut
Direcció: Col·lectiu de Crítics de Cinema de Girona: Guillem Terribas (president), Salvador Montalt, Paco Vilallonga, Àngel Quintana, Inma Merino, Jordi Camps, Ramon Girona, Ingrid Guardiola, Marta Sureda i Anna Bayó

Teatre Municipal de Palafrugell
Direcció: Gerard Prohias
Comunicació: Narcís Mir
Administració: Mònica Recio
Cap executiu de l’equip tècnic: Agustí Fernández
Equip tècnic: Joan Bonet
Personal de sala i taquilla: Maria Garcia i Francesc Bujer

Auditori Teatre Espai Ter
Direcció: Antoni Roviras
Programació i producció: Marc Roura
Comunicació i gestió de públics: Joan Andreu
Auxiliar de gestió: Maria Roura
Equipament i muntatges: Josep Vergara

Teatre Auditori Narcís Masferrer
Direcció: Montse Barniol
Producció: Àrea de Cultura
Comunicació: Pere Carreras
Administració: Dolors Segura
Tècnic de manteniment: BTM Sound