Equip
DIRECCIÓ
Direcció artística del festival
Salvador Sunyer
Director de produccions
Josep Domènech
Direcció econòmica
Jaume Nadal
Gerent
Marta Montalban
PROGRAMACIÓ
Adjunt de direcció artística
Narcís Puig
Assistent de programació musical
Xavier Masó
PRODUCCIÓ I TÈCNICA
Cap de producció del festival
Zuriñe Cuyàs Marimón
Adjunta de producció
Rosa Pou
Director tècnic
Xavier Masó
Cap d’informàtica
Joan M. Sans
Ajudant d’informàtica
Guillem Berga
Assistent de producció
Carles Vidal
Coordinació de sobretitulació
SUBTIL (Eulàlia Morros)
Tècnics d’espais
Carles Comas, David Danés, Enric Potrony, Toni Pujol,
Carles Varela, Xicu Vilanova, Dani Teran, Carles Xirgo,
David Fernandez, Arnal Garcia
PRODUCCIONS DEL FESTIVAL
Adjunta a direcció de produccions:
Blanca Arderiu
Gestió de producció
Eduard Garre
Producció executiva
Marta Colell, Luz Ferrero, Macarena García
COMUNICACIÓ, MÀRQUETING I PÚBLICS
Cap de comunicació i màrqueting
Bea Moyano
Continguts i publicacions
Ivan Fernández
Màrqueting digital
Carles Turon
Community manager
Emili Serra
Creadora de continguts audiovisuals
Ona Cabello
Suports publicitaris
Elena Romero
Públics i comunicació de produccions
Mariona Gómez Nadal
Premsa
Eugènia Berga / Paula Pairó
(Comedianet), Marc Gall
FUNDACIÓ LA CIUTAT INVISIBLE
Director adjunt de la Fundació
La Ciutat Invisible
Eduard Balaguer
Coordinadora del programa
A Tempo-Arts i Formació
Lily Garreta
TIQUETING I SALES
Cap de tiqueting
Eva Reina
Adjunt de tiqueting
Leonard Hortu
Personal de sala i taquilla
Jordi Dispès, Magalí Tarrida,
Àlex Meyer, Marta Colell,
Irene Quintana, Emma Peral,
Eudald Reina, Jordi Güell,
Elisenda Nadal, Emma Grañé,
Paula Grañé, Aida Balagué,
Anna Gispert i Gemma Noguer
ADMINISTRACIÓ I COMPTABILITAT
Cap d’administració
Mariona Fuentes
Comptabilitat
Isabel Teixidor,
David García i Mar Tolrà
RELACIONS INSTITUCIONALS I EMPRESES
Relacions institucionals
Christian Busquets
Cap de patrocinis i mecenatge
Xavier Eusebio
VOLUNTARIAT
Cap de voluntariat
Jou Martín
Coordinació de voluntariat
Marta Angelats
Voluntaris
Antoni Pérez, Ariadna Casadevall,
Carles Besalú, Conxi Beser,
Cybele Buffile, Eduard Cabezudo,
Eudald Pagès, Eva de Gregorio,
Eva Planas, Eva Robles,
Fina Cañellas, Guillem Hernández,
Imma Burrell, Jordi Dotú,
Josefina Guillén, Jou Martín,
Judit Birosta, Laia Gassiot,
Laia Jiménez, Lurdes Monguillot,
Maria Antònia Vilaplana,
Maria Lluisa Riera, Marta Angelats,
Marta Baserba, Marta Frigolé,
Mònica Recio, Montse Compte,
Montse Muñoz, Patricia Capelo,
Pilar Teixidor, Sílvia Nuño,
Teresa Camós, Teresa Soler,
Xavier Amatller, Xon Coll
Teatre de Salt
Cap tècnic: David Danés
Tècnic: Xicu Vilanova
Personal de sala i taquilla: Berta Escudero, Tània Viñas, Jordi Dispès, Juli Sanjuan, Magalí Tarrida, Àlex Meyer, Arnau Rodríguez-Roda i Marta Colell
El Canal
Cap tècnic: Arnau Olivé
Tècnics: Pep Arumí, Daniel Fortià, Manel Palahí
Personal de sala i taquilla: Berta Escudero, Tània Viñas, Jordi Dispès, Juli Sanjuan, Magalí Tarrida, Àlex Meyer, Arnau Rodríguez-Roda i Marta Colell
Teatre Municipal de Girona
Direcció: Elena Carmona
Comunicació: Íngrid Baraut Murria
Administració: Rosa Cano
Equip tècnic: Núria Martín i Riera (coordinadora tècnica), Cesc Barrachina, David Costa i Jordi Ros
Cap de sala i regidoria: Su Hernàndez
Taquilles: Carme Goy i Montse Alsina
Sala La Planeta
Direcció: Pere Puig
Direcció artística: Pere Puig
Producció: Anna Carina Ribas
Comunicació: Jordi Subirà
Administració: Mª. Àngels Buisac
Equip tècnic: Lluís Robirola (cap tècnic) i Pau Costa (tècnic)
Personal de sala i taquilles: Jordi Subirà (cap de sala), Mª. Àngels Buisac (taquilla) i Dolors Gimeno (bar)
Auditori-Palau de Congresos
Direcció artística: Víctor Garcia de Gomar (clàssica) i Natxo Morera de la Vall (moderna)
Producció: Sole Hernández
Comunicació: Natàlia Sánchez
Administració: Cristina Cáceres
Equip tècnic: Jordi Tarrida
Taquilla: Nerea Cudinach i Mireia Blanca
Teatre de Bescanó
Direcció i direcció artística: Quim Marcé
Producció i coordinació tècnica: Dani Comadevall
Cinema Truffaut
Direcció: Col·lectiu de Crítics de Cinema de Girona: Guillem Terribas (president), Salvador Montalt, Paco Vilallonga, Àngel Quintana, Inma Merino, Jordi Camps, Ramon Girona, Ingrid Guardiola, Marta Sureda i Anna Bayó
Teatre Municipal de Palafrugell
Direcció: Gerard Prohias
Comunicació: Narcís Mir
Administració: Mònica Recio
Cap executiu de l’equip tècnic: Agustí Fernández
Equip tècnic: Joan Bonet
Personal de sala i taquilla: Maria Garcia i Francesc Bujer
Auditori Teatre Espai Ter
Direcció: Antoni Roviras
Programació i producció: Marc Roura
Comunicació i gestió de públics: Joan Andreu
Auxiliar de gestió: Maria Roura
Equipament i muntatges: Josep Vergara
Teatre Auditori Narcís Masferrer
Direcció: Montse Barniol
Producció: Àrea de Cultura
Comunicació: Pere Carreras
Administració: Dolors Segura