All 2019 programme

Non Solum

Sergi López - Jorge Picó

La mort i la primavera

Mercè Rodoreda - Joan Ollé

Acorar

Toni Gomila

IX Torneig de Dramatúrgia

Marc González de la Varga - Laura Gost - Alejo Levis - Daniel J. Meyer - Concha Milla - Sílvia Navarro - Adrián Novella - Alícia Serrat

Livalone

Francesc Cuéllar - Alejandro Curiel

GRRRLS!!! Manifestos feministes dels segles XX i XXI

Carlota Subirós

Tula

Lagartijas tiradas al sol

Suite TOC núm. 6

Les Impuxibles - Judith Pujol - María Velasco

Iphigenia en Vallecas

Antonio C. Guijosa - María Hervás

Próximo

Claudio Tolcachir

Occidente

Jorge Acebo Canedo

VENTURA

David Planas - Meritxell Yanes - Cristina Clemente

Porn is on

Marina Rodríguez

Sopro

Tiago Rodrigues

Trahisons

Harold Pinter - Tg STAN

La defensa alien

Jordi Duran i Roldós

M.A.R. Un discurso plástico a través del espacio

Andrea Díaz Reboredo

Liberté

Albert Serra

Dimonis

cabosanroque

Europa Bull

Jordi Oriol - Indi Gest

El amor brujo

Manuel de Falla - Israel Galván

Jo, dona. A Lili Elbe

Marta Carrasco

En lo alto para siempre. Basat en ‘Entrevistes breus amb homes repulsius’ de David Foster Wallace

Juan Navarro - Gonzalo Cunill

Romancero gitano

Federico García Lorca - Lluís Pasqual - Núria Espert

El Chinabum

Berta Prieto and Lola Rosales - Paula Ribó

La melancolía del turista

Shaday Larios - Jomi Oligor

Llibràlegs IV (Biblioteca Carles Rahola)

Meritxell Yanes and Mercè Pons

Llibràlegs IV (Biblioteca Antònia Adroher)

Meritxell Yanes and Mercè Pons

Aquest país no descobert que no deixa tornar de les seves fronteres cap dels seus viatgers

Àlex Rigola

Incurables

Pere Faura

O agora que demora (The lingering now)

Christiane Jatahy

KULTUR

El Conde de Torrefiel

Retrospective

Jérôme Bel

Una costilla sobre la mesa. Madre

Angélica Liddell

Trama

Roser López Espinosa

Tierras del Sud

Azkona & Toloza

Llibràlegs IV (Biblioteca Salvador Allende)

Meritxell Yanes and Mercè Pons

Llibràlegs IV (Biblioteca Ernest Lluch)

Meritxell Yanes and Mercè Pons

Kintsugi

Cia. Impàs

Decadència

Steven Berkoff - Glòria Balañà

A Man from Podolsk

Dmitry Danilov - Oskaras Koršunovas

Llibràlegs IV (Biblioteca Just M. Casero)

Meritxell Yanes and Mercè Pons

CredoinunsolODIO

Stefano Massini - Rosa Maria Sardà

Retour à Reims (Return to Reims)

Didier Eribon - Thomas Ostermeier

Giselle

Dada Masilo - The Dance Factory

Red Room

Sol Picó - Susanna Barranco

Ostia

Sergio Blanco - Roxana Blanco

Parias

Compañía Javier Aranda

Soñando el carnaval de los animales

Gran Teatre del Liceu - Enrique Lanz y Títeres Etcétera

  • Macbettu

    Shakespeare - Alessandro Serra - Teatropersona

    Salt, October 11th and 12th

    Teatre de Salt

    Finished show

  • On Goldberg Variations / Variations

    Mal Pelo

    Salt, October 11th

    El Canal

    Finished show

  • Measure for Measure

    Royal Shakespeare Company

    Girona, October 11th and 12th

    Teatre Municipal de Girona

    Finished show

  • Els somnàmbuls

    Llàtzer Garcia

    Girona, October 11th to 13th

    Sala La Planeta

    Finished show